У Золотоноші проїзд у маршрутках здорожчав до 10 грн

19 січня 2022, 08:46

Фото тематичне

18 січня у Золотоноші відбулися анонсовані напередодні громадські слухання щодо підвищення перевізником тарифів на проїзд. На зібрання прийшло 5 осіб.

Нагадаємо, що перевезенням у Золотоноші займається єдине підприємство ПрАТ «Золотоніське АТП 17112». У місті діє 5 маршрутів. Ціна квитка – 7 гривень.

– Підприємство подало свої розрахунки на новий тариф, згідно з якими ціна на квиток має коштувати 12 грн 65 коп. Ми місяць вели переговори, шукали шляхи зниження ціни. Провівши останні розрахунки затвердили тариф у 10 гривень. Нові ціни почнуть діяти з 1 лютого, – розповіла начальниця відділу прогнозування та розвитку громади Вікторія Остроглазова. –  Варто зазначити, що у місті збережено пільгові перевезення. У багатьох тотожних містах таких безкоштовних поїздок вже немає.

За словами директора підприємства-перевізника Петра Малишка, збільшення тарифу пов’язане із ростом цін на паливно-мастильні матеріали, енергоносії та обслуговування транспорту.

У присутніх містян виникло питання стосовно перевезення дітей. Минулого року для учнів 1-4 класів діяла знижка на проїзд 50%. За словами Вікторії Володимирівни цього річ школярі теж зможуть скористатися пільгою. Проїзні квитки для дітей батьки зможуть оформити на підприємстві перевізника.

Нагадаємо, у Черкасах також планують підвищити вартість проїзду: у маршрутках - до 10 грн, у тролейбусах - до 8 грн.

За інформацією пресслужби Золотоніської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору