У Золотоноші порушників благоустрою шукатимуть за допомогою квадрокоптерів (фото, відео)

10 вересня 2016, 20:30

20160906_200426-870_650

Серйозну громадську підтримку отримав відділ контролю за благоустроєм золотоніського УЖКГ. Місцеві активісти, котрим вельми набридла постійна значна задимленість міських вулиць, вирішили поставити діяльність фахівців на високотехнологічні рейки. Відтепер джерела вогню та диму виявлятимуть за допомогою любительського планера зі встановленою камерою. Далі планують суттєво розширити технічну базу, інформує zolotonosha.ck.ua.

Свою технічну та інтелектуальну допомогу надали місцеві розробники літальних апаратів, котрі окрім хобі ще й активно працюють на обороноздатність країни в зоні АТО. Днями провели пробний запуск.  І вже за перші 5 хвилин роботи коптера виявивши значну задимленість.

20160906_194927-870_650

За словами начальника управління ЖКГ Золотоніської міськради Олександра Флоренка, до наступного рейду кількість технічного забезпечення збільшиться в рази. Комунальникам вже пообіцяли надати більше літальної техніки, котра буде працювати в різних частинах міста. Крім того, для роботи у нічний час тимчасово встановлюватимуть ще й тепловізори та камери нічного бачення. Ці техзасоби регулярно приходять з фронту на ремонт та налаштування, отже й буде гарна нагода протестувати відновлені руками місцевих майстрів екземпляри. Особлива ймовірна цікавинка – квадрокоптери, котрі дозволять ще й знімати паліїв впритул, прямо на місці порушення.

Нагадаємо, у Золотоноші штрафують за спалене сміття. 

Поділитись

Коментарі

Вгору