Куди поїхати восени: захопливі та незвичні місця Черкащини

10 вересня 2016, 19:23

foto-http-www-pizzatravel-com-ua-ukr-ukraina-5.12 (1)

Ви любите подорожувати, але вважаєте, що все найцікавіше на Черкащині ви вже бачили? Виїхати надовго і далеко від міста можливості немає? Тоді час шукати нові напрямки для подорожей. Адже осінь – це ідеальна пора для душевних поїздок вихідного дня. Не витрачайте останні сонячні дні даремно, пише in.ck.ua.

Дендропарк

Де: село Васютинці Чорнобаївського району

kuda-poehat-osenyu-neizvestnye-mesta.12 (1)

Виявляється, крім відомого на всю Україну дендропарку "Софіївка", в нашій області є ще один прекрасний пам'ятник садово-паркового мистецтва. Розташований він в селі Васютинці Чорнобаївського району. Васютинський дендрологічний парк заснував у 1977 році вчитель біології місцевої школи Іван Сиволап. Парк невеликий, але рослин у ньому навіть більше, ніж у знаменитій "Софіївці". Творець парку постарався, щоб його дітище було унікальним.

kuda-poehat-osenyu-neizvestnye-mesta.12 (2)

 

Сьогодні тут можна знайти понад 250 видів трав'янистих рослин і понад 300 видів дерев і чагарників.

kuda-poehat-osenyu-neizvestnye-mesta.12

 

Жіночий монастир зі святим джерелом

Де: село Лебедин Шполянського району

foto-http-invtur-com-ua-tour-shpolyanskij-rajon.12

Свято-Миколаївський Лебединський жіночий монастир заснували у 1779 році. У цього монастиря дуже багата історія: наприкінці XVIII століття тут сталася велика пожежа, а в радянські часи монастир взагалі декілька разів закривали і віддавали під сільгоспкомуну. Згодом тут розміщувався дитбудинок, туберкульозна лікарня. Тільки після розпаду СРСР монастир знову відродився. На його території збереглося цілюще джерело, яке називають "Магдалининським".

foto-http-invtur-com-ua-tour-shpolyanskij-rajon.12 (1)

У 1960-х роках німецькі вчені визначили, що у воді з джерела міститься багато срібла.

foto-http-invtur-com-ua-tour-shpolyanskij-rajon.12 (2)

Пейзажна ГЕС з водоспадом

Де: село Стеблів Корсунь-Шевченківського району

foto-http-www-pizzatravel-com-ua-ukr-ukraina-5.12

 

Село Стеблів відоме насамперед завдяки музею письменнику Івану Нечую-Левицькому. Але тут можна помилуватися ще й мальовничими краєвидами: красивою церквою біля річки Рось, цікавим мостом і невеликою ГЕС із водоспадом.

foto-http-www-pizzatravel-com-ua-ukr-ukraina-5.12 (2)

Музей військової техніки, в якому можна постріляти

Де: село Шампань Звенигородського району

foto-http-gala-k-io-ua-s836296-shampan-zdes.12

Двоє жителів хутора Шампань прямо у своєму дворі відкрили військово-патріотичний центр-музей. Кожен відвідувач тут може відчути себе партизаном або воїном. Тут вас нагодують справжньою солдатською кашею. Творці музею дають можливість не тільки побачити різну техніку, але і постріляти холостими патронами з різних видів зброї та покататися на військовій техніці на місцевому полігоні.

foto-http-gala-k-io-ua-s836296-shampan-zdes.12 (1)

Відвідати військовий музей можна щодня з 9:00 до 18:00. Вхідний квиток для дорослого коштує 20 гривень, дитячий коштуватиме 10 гривень. Є можливість замовити додатково екскурсовода за 100 гривень. Один постріл холостим патроном коштує 25 гривень. Покататися на військовій техніці для групи з 5-10 чоловік коштуватиме від 1250 гривень за півгодини.

foto-http-gala-k-io-ua-s836296-shampan-zdes.12 (3)

Атракція "Зерноленд"

Де: село Івківці Чигиринського району

foto-http-zamkovyi-livejournal-com-67279-html.12

 

Етнографічний просвітницько-розважальний комплекс "Зерноленд" показує сільське життя з цікавої сторони. Тут можна не тільки подивитися на всі знаряддя землеробства і хлібопекарства, але й взяти активну участь у всіх етапах зародження хліба, спробувати різні народні ремесла, самостійно зробити папір, постріляти з лука тощо. Тут проводять майстер-класи та екскурсії по околицях села, організовують веселі квести. На території комплексу є музей, в якому зібрано безліч старовинних речей. На відміну від інших музеїв, тут вам дадуть можливість доторкнутися до виробу і зрозуміти, як працює той чи інший інструмент.

foto-http-zamkovyi-livejournal-com-67279-html.12 (1)

Щоб відвідати "Зерноленд", краще заздалегідь домовитися про приїзд. Якщо їхати індивідуально, тоді вхідний квиток обійдеться в 50 гривень з людини. Також можна поїхати групою автобусом з Черкас. Така поїздка обійдеться у 200 гривень з людини (включає розважальну програму та харчування).

 

Поділитись

Коментарі

Вгору