У Золотоноші поліція викрила підпільний гральний заклад (фото)

22 травня 2017, 16:55

Під час обшуку правоохоронці вилучили 13 системних блоків,електронний платіжний термінал, грошові кошти, два маршрутизатора, розтер та флеш накопичувачі. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 203 Кримінального кодексу України, інформує сектор комунікації поліції Черкаської області.

Під час проведення оперативних заходів працівники Золотоніської поліції викрили та припинили діяльність грального закладу, який діяв у місті Золотоноша. У підпільному гральному закладі надавались послуги доступу до азартних ігор через мережу Інтернет, за допомогою встановлених на комп’ютерній техніці симуляторів гральних автоматів.

Під час обшуку правоохоронці вилучили 13 системних блоків, 12 флешнакопичувачів, електронний платіжний термінал, грошові кошти, два маршрутизатора.

Гральне обладнання було вилучено. За фактом діяльності грального закладу відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 203 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Влад сказав:

Судячи із назви статті саме мусора організували підпільний гральний заклад. Мабуть хтось не ділилився з ниии, чи отримали команду.

Вгору