У Золотоноші перехожим роздавали яблука та цибулю

25 квітня 2015, 21:10

Den-zdorovya-01

День здоров’я у Золотоноші відзначили соціальними вуличними акціями. Передусім учні та вчителі під магазинами провели акцію спрямовану проти вживання алкоголю неповнолітніми, - повідомляють на сайті "Золотоноша".

Золотонісці відвідували магазини у центрі міста із закликом «Я не продаю алкоголь неповнолітнім» та розмістили там відповідну соціальну рекламу. Всеукраїнська акція «Відповідальність починається з мене» розрахована на специфічну цільову аудиторію – продавців торгівельних закладів.

А в  рамках акції «Вітамінні бомби» учасники поширювали знання про необхідність здорового харчування та підтримку організму у весняний період. Волонтери роздавали перехожим на центральній вулиці міста яблука, часник, цибулю, моркву, буряк.

Den-zdorovya-02

Наостанок освітяни та учні пропонували містянам взяти участь у вікторині про складові здорового способу життя. Перехожим ставили запитання, а в разі правильної відповіді вони отримували бонус – вітамінку. А також пропонували продемонструвати елемент ранкової зарядки.

- Вуличні акції – однин з найбільш вдалих методів роботи для молоді. Переваги проявляються в тому, що вони дають можливість публічної демонстрації громадянської позиції, – пояснює мету фахівець відділу міського відділу у справах сім’ї та молоді Оксана Червякова.– Позитивний заряд молоді для подальших дій отримується завдяки тому, що вони беруть участь в гарній справі колективного характеру.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору