У Золотоноші оновлюють амбулаторії сімейної медицини (фото)

15 жовтня 2017, 15:22

У Золотоноші в амбулаторії сімейної медицини №3 вже відремонтовано дві нові палати денного стаціонару та маніпуляційний кабінет. Тут мешканці міста можуть отримати кваліфіковану медичну допомогу та бути впевненими в чіткому виконанні медсестрами призначень сімейних лікарів, повідомляє zolotonosha.ck.ua.

Також в амбулаторії оновлено кабінет педіатра, де лікарями надається лікувально-профілактична та консультативна допомога дітям. В затишних умовах, завдяки сучасному ремонту, пацієнти третьої амбулаторії тепер проходять і фізіотерапевтичні процедури на новому обладнанні.

Тим часом завершився і поточний ремонт фізіотерапевтичного кабінету амбулаторії №1 (район РМЗ). В затишному приміщенні проводяться лікування на апаратах ультразвукової терапії, магнітотерапії, сеанси дарсонвалізації, електрофорез, УВЧ-терапія. Діти відвідують інгаляції, які проводяться ультразвуковими апаратами “Вулкан” та новими нібулайзерами.

Декілька місяців тут працює оновлений кабінет педіатра, де надається лікувально-профілактична та консультативна допомога дітям.

Отримала дільниця і дві нові палати денного стаціонару та маніпуляційний кабінет.

Невдовзі відремонтують і приміщення амбулаторії №2 на Благовіщенській. На ці потреби на останній сесії міської ради було виділено 390 тисяч гривень. У першу чергу планується привести до ладу кабінет щеплення, маніпуляційний, фізіотерапевтичний кабінети і денний стаціонар

Коментарі

Вгору