У Золотоноші оголошено підозру чоловікові, який вчинив наїзд на неповнолітніх

05 лютого 2018, 11:03

У провадженні СВ Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області Золотоніським міськрайоним перебуває кримінальне провадження за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України, а саме порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому тілесні ушкодження середньої тяжкості та тяжкі тілесні ушкодження.

Досудовим розслідуванням встановлено, що чоловік в жовтні 2017 керуючи автомобілем «ВАЗ-21061 рухаючись по вулиці Шевченка в м. Золотоноша, порушуючи вимоги п.п. 2.3. б), 18.1. Правил дорожнього руху України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 № 1306, зі змінами та доповненнями, не був уважним до дорожньої обстановки і відповідно не відреагував на її зміну, при наближені до нерегульованого пішохідного переходу не зменшив швидкості руху керованого ним транспортного засобу та вчинив наїзд на пішоходів, які переходили проїзну частину з ліва на право по напрямку руху транспортного засобу по пішохідному переходу. В наслідок дорожньо-транспортної пригоди дівчина та хлопець отримали тяжкі та середньої тяжкості тілесні ушкодження.

01.02.2018 чоловіку оголошено про підозру у вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України, а порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесні ушкодження та тяжке тілесне ушкодження.

Досудове розслідування триває, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 3 до 8 років.

За інформацією Золотоніської міжрайонної прокуратури

Вгору