У Золотоноші молодь та екс-чиновники зайняли кабінети нинішніх посадовців (фото)

23 лютого 2018, 14:47

У Золотоноші організували незвичну акцію «Єднання поколінь». На кілька годин кабінети Золотоніської міськради зайняли колишні посадовці та представники молодіжної ради. Разом вони сіли у чиновницькі крісла, а нинішні ж керівники цей час провели на виїздах по проблемах міста.

Як повідомляють у прес-службі Золотоніської міськради, ідейним натхненником такої акції став міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський. Він запропонував людям, які стояли біля витоків місцевого самоврядування Золотоноші, разом із молодіжною міською радою міста сісти у чиновницькі крісла та попрацювати три години на благо міста.

- У Золотоноші вже сьомий рік діє молодіжна міська рада, також ми підтримуємо зв’язки із колишніми працівниками міськвиконкому. У екс-чиновників завжди є конструктивні ідеї по розвитку міста, а молодь наша рухається в ногу з часом та заряджає нас творчими ідеями. Саме тому ми поєднали під час зустрічі декілька поколінь. Такий захід допомагає згадати життєво важливі моменти для міста, ще більше згуртуватися та разом змінювати наше місто на краще, - зазначив Віталій Войцехівський.

Так, упродовж трьох годин молодіжний міський голова Аліна Пологенька приймала громадян та намагалася оперативно допомогти, дублер начальника відділу освіти Аліна Пліс відвідала освітні заклади міста, серед яких перші експериментальні класи, молодіжний начальник відділу культури Ільгар Бакалін організував масові репетиції міського конкурсу гумору «Ліги сміху». Працювали юні «чиновники» спільно з колишніми посадовцями.

Загалом діти та їх наставники тимчасово замінили 14 чиновників.

Поділитись

Коментарі

Вгору