У Золотоноші комунальники на сцені змагатимуться за путівку до Карпат

01 травня 2017, 20:21

Фото Руслана Галати

У Золотоноші обрали ще одну команду, яка стане фіналістом міського конкурсу гумору «Ліга сміху». Тепер за перемогу та путівку на мандрівку боротиметься не чотири, а п’ять команд.

Міська «Ліга сміху» у Золотоноші триває вже другий  рік поспіль. На початку нинішнього сезону в боротьбу вступило аж 12 команд. Та після етапів та півфіналів місце в заключному змаганні вибороло 4 команди. Проте тепер конкуренцію їм складе ще й команда комунальників «Санітарний батальйон». «Донабір» ще однієї команди відбувся в рамках позапланового Кубку весни.

Фото Руслана Галати

- У місті був проведений ще один етап «Ліги сміху» під назвою «Хочу у фінал». Змагалися сильні команди, які вибули у півфіналі. Це для команд був своєрідний шанс ще раз продемонструвати свій гумористичний талант, - розповідає заступниця міського голови Золотоноші та учасниця однієї з команд Світлана Суддя.

Фото Руслана Галати

 

Фото Руслана Галати

Серед учасників були  -«Санітарний батальйон” (команда комунальників), «Слуги народу» (депутати й посадовці), «Каламбур» (працівники міськвиконкому), «Дошкулярики» (вихователі дитячих садочків), а також «Міцні горішки» (студентська команда). На сцені команди виступали зі своїми тенерами, а переможця обирало журі.

Фото Руслана Галати

Фото Руслана Галати

Побачити фінальні номери команд «Ліги сміху» можна буде вже наприкінці травня. А потім організатори обіцяють організувати ще й суперфінал між минулорічними та цьогорічними переможцями. Провести його збираються у Карпатах.

Фото Руслана Галати

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору