У Золотоноші із ромами та проблемними сім’ями працюватиме ініціативна група

26 січня 2018, 14:55

Фото: Златокрай online/Фейсбук

У Золотоноші відбулося перше засідання ініціативної групи, яка була створена для врегулювання конфлікту з ромами. Як розповів міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський, до складу ініціативної групи увійшли представники влади, поліції та громадськості як з числа ромів, так і з числа міських активістів.

Віталій Войцехівський зазначив, що засідання пройшло в діловій атмосфері. Його ініціатори домовилися, що візьмуть під контроль не лише сім’ї ромської національності, а й інші проблемні родини міста.

- Також буде проведений аналіз, як діти з ромських родин відвідують школи, скількох дітей необхідно прилаштували у садочки, - сказав Віталій Олександрович. – Окрім того, лідери ромів зобов’язалися провести розмову зі своєю громадою. Ініціативна ж група планує збиратися щомісяця.

Нагадаємо, на Різдво у золотонісців виник конфлікт із ромами-сусідами. Через це містяни навіть збиралися на віче у центрі Золотоноші.

Віктор сказав:

…….А может не обращать внимание на тот инцидент? НАХРЕНА ПРИПЛЕТАТЬ ВСЮ НАЦИЮ К ПЬЯНОЙ РАЗБОРКЕ?ПУСТЬ РАЗБИРАЮТСЯ “ВАСЯ” И “ЛЕША”!!!!Соседи, которые не нашли способа примириться,и вынесли “сор из избы””???Когда – то было такое: В 41-ом, в Бабьем Яру.Выстраивались целые теории оправдания…К чему в итоге привело???? А начинается с таких бытовых сцен.ВЛАСТЬИМУЩИЕ???!!!!!Ромы виновны???Я УКРАИНЕЦ!!!! И Я ПРЕЗИРАЮ ВАС-ПРЕДСТАВИТЕЛЕЙ МОЕГО НАРОДА ВО ВЛАСТИ ЗОЛОТОНОШСКОГО Р-НА, ТЕХ, КОТОРЫЕ ДОПУСКАЮТ НАЧАЛО ГОНЕНИЙ НА ВЕСЬ НАРОД -КОТОРЫЙ НАХОДИТСЯ СРЕДИ НАС В КОЛИЧЕСТВЕННОМ МЕНЬШИНСТВЕ!!!!Зачем пускать на суд толпыт,то что должны решать компетентные органы,или более разумные главы семейств- “по-тихому”????? Неужели мало горестей в последние годы?Какой до…..б понес в оф. СМИ ролик с ютуба?????Вам скучно?Тоскливо в провинции? Треба ” ХАЙПУ”?….Гребите теперь га..но.Отвлекли “массу”….. ДО-СТА-ЛО!!!!!!

Саша сказав:

Бити нада пурел,а то тільки наркотою вміють торгувати. Скотиняки!!

Вгору