У Золотоноші через скаженого собаку містяни пікетували лікарню (відео)

01 жовтня 2015, 23:48

00201293_n1

У Золотоноші скажений пес вкусив свою господиню. Вакцину для її порятунку шукали всім містом,  бо ж у місцевій лікарні ліків не виявилося.

За руку вівчарка вкусила господиню Нелю Ярмоленко, коли та хотіла погодувати пса, який сидів у вольєрі. Досі собака завжди був спокійним і не виявляв жодних ознак агресії.

- Це було в понеділок. Експертиза встановила, що собака справді скажений. Родина живе майже на околиці міста, то, можливо, пес виходив за межі двору, де заразився сказом, - розповідає начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Золотоніської міської ради Сергій Бабич.

Жінку привезли до місцевої лікарні, утім замість призначення лікування, їй повідомили, що вакцини від сказу у них немає. Байдужіть людей у білих халатах обурила містян і вони прийшли з пікетом до лікарня-епідеміолога з'ясовувати чому вакцини, яка насправді не є дефіцитною, у лікарні не було.

Не розуміє, чому у лікарні, яка обслуговує місто та район, не було запасів такої вакцини і міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський. Він говорить, що вакцину  для жінки тоді шукали всім містом. І, на відміну від золотоніських лікарів, швидко її відшукали у черкаській лікарні.

- Я б ще зрозумів, якби вакцини, наприклад, не стало вчора, але ж її вже півроку у лікарні немає. Але лікарі про це взагалі не говорили, ні до кого не зверталися із проханням про поповнення запасів, - зауважує Віталій Войцехівський. - Мене взагалі дивує, що коли всі кинулися на пошуки вакцини, лікарі поводилися, як сторонні спостерігачі. Хоча саме така вакцина у них завжди має бути у запасі.

Міський голова наголошує, що просто так цю ситуацію не залишить. Він вже готує листа до Департаменту охорони здоров'я Черкаської ОДА із проханням зробити переврку ситуації. А на сесії міськради депутати хочуть заслухати пояснення лікарів.

Також у місті збираються провести щеплення від сказу домашнім тваринам.

Відео ОДТРК Рось.

Поділитись

Коментарі

Вгору