У виборчих бюлетенях на довиборах нардепа від Черкащини буде на одного “двійника” менше

07 жовтня 2021, 10:56

Центральна виборча комісія прийняла рішення про зміни до постанови про реєстрацію кандидата-самовисуванця в окрузі № 197 Віталія Олександровича Войцехівського (Постанова № 370 від 24 вересня 2021 року) на виконання ухвали рішення Окружного адміністративного суду Києва від 6 жовтня.

15 із 16 присутніх членів Центральної виборчої комісії проголосували за внесення змін до попереднього рішення комісії. Так, ПІБ Войцехівський Віталій Олександрович було замінено словами Шевченко Віктор Олександрович. Про це йдеться на офіційній сторінці організації "Опора: Черкащина".

Нагадаємо, на засіданні 24 вересня Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатом в одномандатному виборчому окрузі № 197 на проміжних виборах 31 жовтня самовисуванця – Віталія Войцехівського. Відповідно до відомостей, поданих до ЦВК, Віталій Олександрович Войцехівський змінив своє ім'я та прізвище 14 вересня (до зміни – Віктор Олександрович Шевченко). Документи на реєстрацію до комісії були подані 20 вересня, тобто ім’я та прізвище було змінене за 6 днів до подачі.

Одразу після реєстрації кандидата-самовисуванця поліція відкрила кримінальне провадження щодо ймовірного перешкоджання здійсненню виборчого права, за заявою від місцевого мешканця.

Учора Окружний адміністративний суд Києва ухвалив зупинити дію рішення Деснянського районного у місті Києві відділу держреєстрації актів цивільного стану Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції у вигляді свідоцтва про зміну прізвища, ім'я та по батькові з Шевченко Віктор Олександрович на Войцехівський Віталій Олександрович.

Також суд заборонити Центральній виборчій комісії використовувати змінені дані Шевченка, зокрема на інформаційному плакаті, у виборчому бюлетені та на сайті ЦВК.

Читайте також: ЦВК зареєструвала 26 кандидатів у нардепи від Черкащини

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Черкащанка :

А як же 3 Голуба? Їх залишили?

Вгору