У відставку відправили головного суддю Катеринопільщини

29 вересня 2016, 17:13

суд

У Катеринопільському районі звільнено голову райсуду Миколу Зінченка. Більш як чверть століття віддав 58-річний Микола Григорович катеринопільській Феміді, пише Містечко над Тікичем.

Сьогодні Микола Зінченко ще на роботі. Постанова про його відставку має прийти з дня на день. У колективі панує тривожна атмосфера.

- Усі ми самі писали заяви про звільнення, адже це пов`язано з пожиттєвим матеріальним забезпеченням, - пояснює Микола Григорович. – Думаю, для багатьох досвідчених суддів це лише старт для продовження судової практики. Маю намір подавати свою кандидатуру на конкурси. Не сумніваюся, що знайду роботу в Києві. Буду консультувати таких, як ви.

Неофіційно Миколу Зінченка вважають найвпливовішою людиною не лише в Катеринопільському районі. Хто стане головою Катеринопільського райсуду завтра, вирішить рада місцевих суддів. Микола Григорович хотів би бачити на своєму місці суддю Олега Баранова. Цікаво, що на давню вакантну посаду одного з катеринопільських представників Феміди цими днями прибуде київська суддя Наталія Кошіль.

Загалом на Черкащині Верховна Рада звільнила 19 суддів, підтримавши подання Вищої ради юстиції про звільнення суддів за загальними обставинами.

 

«Почистили» і черкаське правосуддя: з Придніпровського районного суду звільнено одного суддю, а з Соснівського – двох.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору