Ревізія в Смілянській міськраді виявила порушень на 310,8 тис грн

29 вересня 2016, 17:36

ревізіяФахівці Держфінінспекції в Черкаській області під час ревізії Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради (далі – Управління праці) виявили порушення, що призвели до втрат, на загальну суму понад 310,8 тис. грн.

Зокрема, ревізією дотримання вимог законодавства при наданні щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, встановлено факти подання внутрішньо переміщеними особами недостовірної інформації та не повідомлення про зміну обставин, що впливають на призначення грошової допомоги, що призвело до зайвого призначення та виплати адресної допомоги за рахунок коштів державного бюджету на загальну суму понад 298,3 тис. грн., чим завдано матеріальної шкоди (збитків) державному бюджету на вказану суму.

На адресу Управління праці направлено вимоги щодо усунення виявлених в ході ревізії порушень.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Черкаської області, управління Служби безпеки України в Черкаській області та Смілянську міську раду.

Матеріали ревізії передано до Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, якими повідомлено про відкриття кримінального провадження за ч. 3 ст. 190 КК України.

За інформацією прес-служби Держфінінспекції в Черкаській області

 

Поділитись

Коментарі

Вгору