У вбиральні черкаської поліклініки № 2 вживають наркотики

15 вересня 2020, 09:20

Містянка Світлана Гонтарева зняла на відео, як у вбиральні черкаської поліклініки № 2 вживають наркотики. З її слів, двоє чоловіків закрилися в туалеті, а потім вона знайшла там використані шприци, - передає "Суспільне.Черкаси".

Жінка зазначила, що користуватися вбиральнею може бути небезпечно. 9 вересня о 10-й вона прийшла на прийом до сімейного лікаря. Біля вбиральні чекала 20 хвилин. За дверима чула чоловічі голоси і шарудіння, а коли вийшли, вона знайшла там використані шприци.

З її слів, поряд був медичний персонал. Вони підтвердили, що таке трапляється не вперше.

- У заклад доступ вільний, заборонити комусь заходити ми не маємо ні права, ні можливості. Чергувати біля вбиральні теж не можемо – у кожного працівника закладу є свої обов’язки, які вони повинні виконувати, а не стояти біля туалету, – зазначила заступниця директора з медчастини Людмила Хоменко.

Керівник міського департаменту охорони здоров’я та медпослуг Всеволод Кульчиковський коментувати ситуацію відмовився.

Старший інспектор пресслужби патрульної поліції Ольга Пінчук зазначила, що коли трапляється подібна ситуація – необхідно телефонувати на 102.

За вживання наркотичних речовин передбачена адміністративна і кримінальна відповідальність.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

АСЯ :

Там не тільки вживають, а й продають.Постійно можна побачити наркоманів.

Артем :

У меня есть пару вопросов:

1) туалет общий?
2) Світлана Гонтарева проводила инспекцию туалета на предмет нахождения там использованных шприцов до того, как туда зашли люди, предположительно оставившие там шприцы?
3) проведена ли экспертиза остатков содержимого шприца или шприцов?

Если туалет не общий, а мужской, то какого … Светлана туда лезла. Если до момента нахождения там двух мужчин перед этим там не была Светлана, то откуда она знает были ли там шприцы или нет. И, наконец, если даже шприцами кололись, то, не проведя экспертизу, нельзя исключать возможность того, что в шприцах был инсулин, а один или оба мужчины больны сахарным диабетом.

Поэтому статью нужно назвать не “У вбиральні черкаської поліклініки № 2 вживають наркотики”, а “У вбиральні черкаської поліклініки № 2 можливо вживають наркотики”.

В нашей же стране человек не виновен, пока не доказана его вина? Не так ли?

Вгору