У Ватутінській громаді відмовили дружині полеглого захисника в перейменуванні вулиці на його честь

18 квітня 2024, 16:48

У Ватутінській громаді на Черкащині планують до 27 квітня перейменувати ще 3 вулиці та 2 провулки. На засіданні топонімічної комісії обговорювали питання щодо перейменування вулиць Воїнів Інтернаціоналістів, Пролетарської, Жовтневої та провулку Червоний (місто Ватутіне), а також провулку Колгоспний (село Чичиркозівка, пишуть Вісті Черкащини.

Дружина загиблого захисника Сергія Асєйкіна Марина звернулась у письмовій формі, щоб вулицю Воїнів Інтернаціоналістів перейменували на честь її чоловіка, на що, зі слів родичів, отримала відмову, бо не надала необхідний пакет документів.

Ця ситуація викликала обурення у багатьох містян.

«Перед загиблими Героями ми в неоплатному боргу і тому, якщо документи не всі зібрані, то хутко піднялись і допомогли жінці загиблого Героя їх дооформити. Ви за це зарплату і премії отримали. Тому виконуйте свої обов’язки швидко і чітко», – нагадала посадовцям про їхні обов’язки місцева мешканка Раїса Шейко.

«Дружина віддала саме дорожче – це свого чоловіка і батька дітей! Працівники виконавчого комітету (архітектор) ще кажуть, що вона щось не додала?! Це вони повинні все зробити, а дружина повинна тільки поставити свій підпис. Якщо не буде названа вулиця на честь Сергія Асєйкіна, я їм цього не вибачу!», - зазначив міський депутат Олег Ступник.

Нагадаємо, Сергій Асєйкін – захисник і волонтер, батько трьох дітей, з перших днів повномасштабної війни добровільно став на захист держави, загинув 6 лютого 2023 року, нагороджений орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору