У Василькові селяни “похазяйнували” так, що затопили пів Шполи

21 грудня 2017, 07:49

«По-господарськи» підійшли до задоволення своїх інтересів котрісь хвацькі жителі Василькова. Щоб добиратися коротким шляхом до Шполи через бережину, де проходить межа двох населених пунктів, вони вирішили самовільно зробити дамбу через канал річки Шполки, завізши для цього, певно, декілька машин землі, пише "Шполяночка+".

Ясна річ, ані сільського голову Василькова, ані міську раду про це не повідомляли. Очевидно, «хазяйновитим» селянам на думку навіть не спало, до яких наслідків може привести така необачна діяльність поза законом. А вся справа у тому, що в результаті перекриття руху води в річці у дні літнього паводку вся течія рушила в сторону Шполи і наробила лиха в садибах мікрорайону Чепурової Греблі.

— Тоді, влітку, наші погреби й туалети у дворах почали плавати, ми не розуміли у зв’язку з чим вода підходила під двори, — розповідає житель вулиці Молодіжної Микола Білецький, який і звернувся до міськради з проханням вирішити проблему. Саме він і знайшов причину такого штучного потопу, збираючи якось ряску для домашньої птиці у річці, де й виявив земляну дамбу.

— Така самодіяльність громадян, ясна річ, є протиправною і небезпечною, — коментує заступник міського голови Віталій Плетінь. — Мабуть, вони не припускали, що такими діями спричинять екологічну катастрофу. Звичайно, що це є територія адміністративних меж міста і ми найближчим часом ліквідуємо дамбу за допомогою техніки комунального підприємства. Але хочеться, щоб кожен задумувався про наслідки перед тим, як проводити якісь незаконні роботи на землях держвласності.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору