У центрі Черкас тротуар перетворився на “пляж” (фото)

18 червня 2015, 19:10
IMG_2936-424x318

Фото тротуатру зроблене на початку квітня Фото Про все

Більше півроку центр Черкас "хизується" піщаним тротуаром, який ніхто не береться ремонтувати. Ще з осені по бульвару Шевченка (між вулицями Леніна та Піонерська) пішоходи змушені пересуватися по розритому тротуару, а потім витрушувати з капців пісок. Черкащани вже жартують, що тепер і на Дніпро ходити не треба, бо "пляж" з піском є в прямо в центрі.

Ще в квітні начальник управління вуличної інфраструктури Департаменту ЖКК Черкаського міськвиконкому Сергій Отрешко у коментарі "Про все" пояснював, що на цьому відрізку тротуару  КП “Черкаситеплокомуненерго” перекладало мережу. Чиновник запевняв, що як тільки будуть сприятливі умови пішохідну частину бульвару відразу відремонтують. Нині вже середина червня, а за відновлення тротуару ніхто й не брався.

11391325_847061108709965_5712910968887507041_n

Фото тротуару в середині червня. Фото з мережі Фейсбук

За розясненнями, чому тротуар ніяк не доведуть до ладу, наше видання повторно звернулося до Сергія Отрешка.

- Відповідно до правил благоустрою "Теплокомуненерго" повинно відновити покриття до того стану, яким воно було до робіт. Але втрутився міський голова Черкас і сказав, що на цій ділянці потрібно зробити тротуар з плитки. Та одна справа сказати, а інша - реально зробити. Це потребує проекту та коштів, а ні того, ні іншого немає. Тому на цьому роботи по відновленню тротуару зупинилися, - розповідає Сергій Отрешко. - Якби не така ситуація, то "Теплокомуненерго" відновило б тротуар до його попереднього вигляду ще в минулому році.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору