У центрі Черкас сталася аварія на мережі КП „ Черкаситеплокомуненерго“ – транспорт їздитиме в об’їзд (фото)

10 вересня 2020, 13:15

Як пояснив директор КП „Черкаситеплокомуненерго“ Павло Карась, аварія сталася на трубопроводі, який не так давно було замінено. Ця нова мережа була прокладена як раз перед капітальним ремонтом та заміною асфальтного покриття на бульварі Тараса Шевченка ( поряд із драматичним театром ). Унаслідок чого, аварійні бригади були змушені перекрити половину бульвару та спрямувати транспортний потік в об’їзд.

Павло Миколайович вибачився перед містянами за тимчасові незручності і пообіцяв виконати необхідні роботи з усунення пориву в лічені дні. Що стосується причини аварії, то тут є припущення, що винною в аварії стала труба з фабричним дефектом. Для того, аби визначити причину точніше, частину труби виріжуть та відправлять на експертизу.

- Це не проблема зварювальних швів. Це фабричний дефект труби. Постачальник поставив нам неякісну трубу. Перевірити її попередньо ми не могли, тому що попередньо ізольована труба постачається в спеціальній оболонці. Ми перевіряємо, коли варимо, зону стиків. Якби порив трапився там, то це б була наша відповідальність і це можна було вважати неякісним монтажем. В даному випадку порив труби стався посередині. Так може статись тільки у разі фабричного дефекту, - прокоментував Павло Карась - Відповідно до договору постачальник труби має компенсувати підприємству та місту усі понесені витрати.

Павло Карась зауважив, що ремонтні бригади працюватимуть цілодобово. Після заміни труби буде проведено тимчасове асфальтування. - Підкреслюю, для того, щоб дорогою за колесами транспорту не розлітався щебінь, було вирішено провести саме тимчасове асфальтування до повної усадки грунту. Тільки після того буде проведено нове якісне асфальтування силами підрядної організація. В ідеалі це має бути той самий підрядник, який і проводив капремонт на бульварі. Тимчасове асфальтування буде проведено силами бригади КП ЧТКЕ, - зауважив Павло Карась.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору