У трьох черкаських школах запрацював літній клуб

27 липня 2023, 19:40

У Черкасах почав діяти літній клуб для дітей громади та дітей з числа ВПО. Його організували на базі трьох шкіл у межах швейцарсько-українського проєкту DECIDE Summer Clubs 2023 «Ми вдома - в Україні». Тут школярі зможуть цікаво та з користю провести свої канікули.

Департамент освіти та гуманітарної політики вже вдруге став переможцем цього проєкту, в межах якого вдалося організувати дозвілля для дітей.

Цього року літній клуб працюватиме одночасно у трьох школах Південно-Західного району міста. Під час роботи літнього клубу заплановано проведення квестів, вікторин, спортивних змагань та ігор на свіжому повітрі, тренінги, роботу з кваліфікованими психологами тощо.

Табір працюватиме лише у робочі дні з двома змінами: з 24 липня до 4 серпня та з 7 до 18 серпня. За цей час планується охопити проєктом близько 600 дітей 9-3 років. Перебування у літньому клубі є безкоштовним.

Записатись у літній клуб і отримати довідкову інформацію можна за тел.: (0472) 66-15-39 - Ірина Миколаївна, (096) 738-43-52 Оксана Анатоліївна.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору