У Черкасах нагородили медичних працівників області (ФОТО)

27 липня 2023, 19:00

Сьогодні, 27 липня, у День медичного працівника у Черкасах відзначили лікарів з усієї області.

Нагороди медикам вручали очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець, голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний та міський голова Анатолій Бондаренко.

- Уже другий рік поспіль ми відзначаємо День медичного працівника під час повномасштабної війни. Ця війна посилила і підкреслила важливість наших життів і здоров'я. Саме це, практично, ваша передова, - звернувся до медичних працівників Ігор Табурець.

Голова облради Анатолій Підгорний зазначив, що медичні заклади Черкащини сьогодні очолюють національні рейтинги, розвивають матеріально-технічну базу, освоюють нові методики та технології лікування.

- У цей нелегкий час ви не лише вистояли, втрималися, а й демонструєте позитивні результати в роботі. Щира подяка вам за вашу роботу. Не можна не згадати тих, хто змінив своє звичне місце роботи та під час повномасштабного вторгнення став бойовим медиком. Особлива шана і вдячність їм за це, - додав Підгорний.

- Медична галузь Черкащини розвивається і впевнено долає нові виклики. Від громади міста Черкаси вітаю всіх медиків нашої області зі святом, - сказав Анатолій Бондаренко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору