У Тальному за 5 мільйонів гривень хочуть заасфальтувати менше 400 метрів дороги

11 жовтня 2023, 17:54

Фото: ділянка, дороги, яку планують асфальтувати

У Тальному виділили 5 мільйонів гривень на ремонт дороги, на якій в поганому стані лише ділянка менше 400 метрів. Цього року асфальт там ремонтували, замінивши на новий.

Роботи передбачені на вулиці Вокзальній. В тендері визначені 2 відрізки загальною протяжністю трохи більше 1,5 кілометра.

Місцевий житель Олександр живе неподалік від цієї вулиці. Чоловік дивується, чому влада вирішила виділити таку суму на асфальт, який і так в доброму стані.

"Нещодавно її вже робили, поклали асфальт, - говорить Олександр. - Так, є ділянка метрів 300, по якій треба їхати повільно й обережно. Але хіба це коштує 5 мільйонів? Весь інший асфальт у дуже непоганому стані. Я нещодавно приїхав з війни у відпустку і маю невдовзі повертатися. Мені дуже неприємно, що в нашому місті керівництво дуже далеке від проблем країни, раз такі суми виділяє на те, що й так нормальне".

Замовником є місцеве комунальне підприємство "Тальне-Сервіс". Інженер підприємства Петро Каплюченко каже, що лататимуть не лише проблемний відрізок, а й робитимуть узбіччя.

Фото: ділянка, дороги, яку планують асфальтувати

"Там шматок зробили, а шматок, який простягається далі, не дороблений, - розповідає посадовець. - Це його й будуть ремонтувати. Не розумію, що тут не так. На 374 метри дороги буде покладено в 2 шари асфальт, а також будуть зроблені узбіччя. Плюс далі є нормальне покриття і ми вирішили його не чіпати. Зробимо лише частково ямковий ремонт".

Фото: ділянка дороги, яку заасфальтували цього року

Цього року цю дорогу почали ремонтувати, але закінчилися гроші. Тоді на це виділили півтора мільйона гривень. Скільки тоді метрів дороги відремонтували, Петро Каплюченко не пам'ятає.

Міський голова Тального Василь Сідько запевняє, що вулиця нібито в жахливому стані.

"Там дороги зовсім немає, - коментує очільник міста. - І там же центральний залізничний вокзал міста, куди всі їдуть. Тендер покаже: якщо вийде дешевше, то буде дешевше. Асфальт буде двошаровий, адже поблизу є промислові підприємства і там їздять багатовагові машини. Наскільки це важливо... Ну, це вже питання друге".

Фото: ділянка дороги, яку заасфальтували цього року

За словами Василя Сідька, ідея ремонтувати вулицю Вокзальну належить не йому. Раніше начебто виник скандал і місцеві жителі вимагали привести аварійну ділянку до ладу.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Віталій :

Ну це ж не 22 мільйони за кілометр великого крадівництва. Втричі дешевше при інфляції. Нормас.

Василь :

Із за таких дятлів ми так і живемо

Любов :

Щось до війни так не переймались за стан доріг?А тепер зрозуміли що війна все спише і можна набивати свої кишені? Краще допоможіть нашим хлопцям які дають вам можливість спати у теплих ліжках. Схаменіться!!!!!

Василь :

В центрі міста ями по коліно, хоча б дірьмом їх позаляпували. Для чого рватися до влади, коли руки ростуть із дупи.

Сергій :

Судячи з того що написано номожна зробити висновок, або стаття заказна, або писав диктант.
Найпростіше критикувати, і навіть не задумуватись в деталі

Вгору