У Тальному вирішують проблему безпритульних тварин

14 травня 2017, 15:21

На черговій сесії районної ради перший заступник голови Тальнівської райдержадміністрації Володимир Гречка проінформував депутатів про те, що незабаром буде обладнано автобус для відлову та транспортування безпритульних тварин. При цьому зазначив, що на це не витрачено ні копійки з бюджетних коштів, пишуть "Вісті Черкащини".

– Нещодавно Тальнівська міська рада виділила кошти на пальне, дала водіїв і доправила автобус в Черкаси. Там його відремонтують і укомплектують усім необхідним для безпечного відлову тварин. Тобто кошти були затрачені, але значно менші, ніж оснащувати автомобіль самому, – розповідає міський голова Олексій Юрченко. – Крім того, ми заклали кошти на реалізацію цієї програми.

Тальнівчанин сказав:

Брехня поширювана балаболами. Звіт був, говорилось про кошти районного бюджету. Автобус дійсно переданий громаді, яка й переправила його до Черкас на переобладнання. Якщо ж вся юридична робота починаючи з розробки районної “Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами” яка затверджена в грудні 2016 року (що і дало змогу бути учасниками Проекту та залучити “канадські” кошти) та налагодження ділових відносин з Черкаським “Еко фондом” не вважається допомогою – розкажіть що зроблено самостійно громадою без співпраці з районними службами???

Вгору