У Тальному свободівці влаштували стрілянину

02 липня 2014, 12:42

У Тальному "Сокіл" та "Свобода" провели третій турнір зі стрільби імені отамана Дерещука.

29 червня Тальнівський осередок молодіжної громадської організації "Сокіл" за підтримки районної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" провели у Тальному турнір серед молоді зі стрільби з пневматичних гвинтівок.

Турнір був присвячений 128-й річниці з дня народження повстанського отамана Петра Дерещука – місцевого діяча Української національної революції 1917–1920 років.

У традиційних змаганнях узяли участь близько двох десятків осіб. У влучності змагались юнаки та дівчата віком від 14 до 20 років. За результатами стрільб переможцями турніру серед юнаків стали: Владислав Заїченко, який посів перше місце, Вадим Кибаленко та Андрій Шинкаренко, які посіли друге і третє місця відповідно. Серед дівчат переможницею стала Ірина Замулянець, а Катерина Фещенко та Єлизавета Польова посіли другу та третю позиції. Переможців турніру було нагороджено грамотами та книгами Сашка Лірника з його автографом.

- Приємно, що до турніру цьогоріч залучилося більше молоді – це доводить його традиційність. Такі змагання дають не лише можливість помірятися силами, влучністю, але й переконують, що ми готові до боротьби будь-яким способом. Отаман Дерещук своїм прикладом має надихати молодих націоналістів на подвиги в ім'я України, - зазначив голова районної організації ВО "Свобода" Віталій Шуляк.

За інформацією прес-служба Тальнівської районної організації ВО "Свобода"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору