У Тальному спалили авто “свободівця” (фото)

25 травня 2018, 23:10

У ніч на 24 травня 2018 року згорів автомобіль тальнівського свободівця Петра Шандиби.

Автомобіль перебував поруч з будинком, коли вночі спалахнула пожежа. На місце події прибули поліція, пожежники та свободівці.

Петро Шандиба є активним жителем громади і помічником депутата міської ради від ВР «Свобода» Віталія Шуляка. Побратими націоналіста мають обґрунтовані підстави вважати, що це був підпал на ґрунті політичної діяльності.

«Це є прецедентом, коли політичне протистояння вийшло на рівень фізичного протистояння. Тому звертаюся до начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області Валерія Лютого з проханням взяти розслідування цієї справи під особистий контроль, забезпечивши швидке розслідування і притягнення винних до відповідальності» – наполягає свободівець міський голова Тальнівської ОТГ Олексій Юрченко.

Керівник Тальнівської «Свободи» Віталій Шуляк додав, що не залежно від дій правоохоронців націоналісти проведуть власну перевірку та спробують з’ясувати обставини злочину.

За інформацією прес-служби Черкаської обласної організації  ВО «Свобода».

Ага сказав:

Все добре…. Націоналісти колись палили майно ригам, тепер інші палять майно Сволотівцям (це не націоналісти, а якесь лайно). Немає закону в країні, немає справедливості. Переможе сильніший (хитріший, багатший). СУГС!

Вгору