У Тальному реконструюють пам’ятник полеглим захисникам та зроблять інтерактивний комплекс

01 вересня 2023, 20:16

У Тальному місцева влада планує реконструкцію пам’ятника Героям Небесної Сотні та захисникам України та встановлення меморіального інтерактивного сенсорного комплексу в приміщенні Тальнівської міської ради.

26 червня цього року було проведено робочу зустріч з родинами загиблих військовослужбовців. На зустрічі було представлено макет пам’ятника, узгоджено формат інформації, яка розміщуватиметься на пам’ятнику та екрані меморіального інтерактивного сенсорного комплексу. Також погоджена форма меморіальних дощок - в кольоровому форматі на скляній основі.

Пізніше було прийнято рішення - на період реконструкції пам’ятника виготовити тимчасові переносні банерні конструкції із портретами Героїв-земляків, які загинули на фронті. 29 серпня їх було встановлено на площі біля пам’ятника Героям Небесної Сотні та захисникам України, де проводяться прощальні церемонії із загиблими й мітинги з нагоди державних свят.

Наразі в процесі розробки програмне забезпечення інтерактивного боксу, здійснюється виготовлення меморіальних дошок для реконструкції пам’ятника.

За інформацією Тальнівської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору