У суді на Черкащині виявили низку порушень, – результати перевірки

12 жовтня 2019, 23:04

Регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у Черкаській області та монітор здійснили візит до Смілянського міськрайонного суду Черкаської області.

Про це йдеться  на сайті омбудсмена.

Під час візиту встановлено, що у відділі поліції не забезпечено права людей з інвалідністю - будівля не обладнана пандусом згідно з нормами ДСТУ, які регламентують інклюзивність будівель і споруд, а кнопка виклику, якою могли б скористатися мало мобільні особи, взагалі відсутня.

Стоянки для автомобілів людей із інвалідністю не обладнані. На дверях переважної більшості кабінетів відсутні таблички, які б вказували на призначення цих приміщень.

У відділі наявна кімната для конфіденційного побачення затриманого із захисником, але її обладнання не відповідає вимогам нормативних актів МВС України. Кімнати для затриманих осіб відсутні. При цьому єдиного обліку та журнал обліку доставлених осіб ведуться з порушеннями.

За результатами моніторингового візиту будуть направлені відповідні звіти з рекомендаціями щодо усунення виявлених порушень.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору