У сучасно обладнаних відділеннях ПриватБанку грабіжники не знаходять готівки

22 травня 2014, 11:14

Сучасні відділення ПриватБанку є набагато безпечнішими для клієнтів і співробітників, оскільки використання передових систем електронних платежів і самообслуговування робить безглуздим напад грабіжників на банк.

Як повідомила прес-служба банку, сьогодні у відділеннях ПриватБанку більше 60% операцій та платежів клієнтів здійснюється безготівково, а при обслуговуванні корпоративних клієнтів частка безготівкових платежів з використанням Інтернет-банкінгу та інших віддалених каналів обслуговування сягає 100%.

- Робота в непростих умовах політичної нестабільності на сході України ще раз показала, що орієнтація на сучасні канали обслуговування і безготівкові розрахунки роблять банківські відділення набагато безпечнішими і рідше залучають грабіжників, - говорить керівник Служби безпеки ПриватБанку Станіслав Крижановський. - Наприклад, в результаті сьогоднішнього чергового безглуздого нападу на відділення банку в Маріуполі, єдиною здобиччю бойовиків стали 1500 гривень готівкою, залишені в касі одним з клієнтів, у якого, напевно, не було картки банку".

Більшість операцій у відділеннях банку клієнти здійснюють за допомогою консультантів через банкомати, термінали самообслуговування або мобільні додатки. Готівкові кошти у відділеннях не накопичуються. ПриватБанк і далі продовжить робити ставку на сучасні технології.

Як відзначають у банку, сьогодні у відділеннях банку співробітники практично по всій Україні відмовилися від звичних комп'ютерів, обслуговування клієнтів за допомогою мобільних планшетів Apple iPad. До кінця 2014 року в сучасному форматі безготівкового обслуговування і самообслуговування працюватимуть більше 2 000 відділень ПриватБанку по всій Україні.

Щодня за допомогою ПриватБанку отримують зарплати і пенсії, проводять платежі та користуються іншими послугами понад 2,5 мільйонів жителів України. За даними дослідження компанії GFK Ukraine, послугами банку користується 47 %, або кожен другий дорослий житель країни.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору