У суботу в Черкасах вперше з’явиться Принцеса зими

11 грудня 2014, 23:00

XW_NbzKx9AY

З 13 грудня в ТРЦ «Любава» починаються новорічні свята, повідомляють на офіційній сторінці ТРЦ ВКонтакті.

О 12:00 відбудеться фінал конкурсу краси «Снігуронька року та Принцеса зими 2014». За перемогу в конкурсі змагаються 23 финалістки. Протягом 6 тижнів учасниці пройшли спеціальну школу краси і таланту. З ними працювали професійні педагоги, хореографи, майстри дефіле. У фіналі дівчата продемонструють яскраве шоу з костюмованими виходами, показ суконь, театральними та танцювальними постановками.

Наступна подія цього дня - відкриття новорічної Ялинки та офісу Діда Мороза. На дорослих і дітей чекає захоплююча розважальна програма, наповнена яскравими сюрпризами та подарунками, хімічним шоу та зустрічами з казковими героями. Та це ще не все, підготуй та розповідай віршик Діду Морозу та отримай солодкий подарунок.

Також для всіх дітлахів з 13 грудня 2014 року до 07 січня 2015 року працюватиме почтова скринька Діда Мороза. Всі листи з бажаннями обов’язково залишайте в скриньці, яка буде розташована біля ялинки (1 поверх ТРЦ «Любава»). Обов’язково підпишіть свого листа та для зворотнього зв’язку, просимо батьків зазначити свій контактний номер телефону. Всі листи розглянуться та тільки найслухняніші отримають подарунки. Нагородження відбудеться 13 січня 2015 року.

Кульмінаційним моментом вечора стане урочисте запалення Новорічної Ялинки.

Поділитись

Коментарі

Вгору