У Стеблівському психоневрологічному інтернаті знайшли велику кількість зіпсованих продуктів

10 листопада 2023, 09:36

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Черкаській області Максим Тептюк разом із фахівцями відвідали Стеблівський психоневрологічний інтернат, аби перевірити додержання прав підопічних.

Під час огляду кухні зафіксовано наявність великої кількості протермінованого сиру, кефіру та яєць. На сметані у відрах взагалі відсутні дані про дату виробництва, що унеможливлює контроль за її належною якістю. У холодильниках порушено товарне сусідство продуктів.

Встановлено випадки наявного у підопічних зношеного одягу, подушок та постільної білизни. Також виявлено непромарковану білизну та м’який інвентар.

Не усі санітарні вузли в житлових корпусах облаштовано накладками на унітаз, в деяких із них був відсутній туалетний папір.

️Водночас моніторинговою групою відзначено, що персонал установи докладає зусиль до створення в житлових кімнатах домашнього затишку, зокрема в санвузлах та окремих кімнатах є кімнатні квіти, за якими доглядають мешканці закладу. Забезпечено питний режим, на відділеннях працюють телевізори. В закладі побудовано власну котельню та придбано дезінфекційну камеру.

За результатами моніторингового візиту фахівці підготовлять звіт та спрямують відповідні акти реагування для усунення виявлених порушень.

За інформацією представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору