У Сосновому бору посадили ялинову алею на підтримку жителів окупованих Олешок

30 жовтня 2023, 07:47

У Черкасах волонтери освітньо-культурного простору «Гончаренко-центр», переселенці з Донеччини та Херсонщини у парку Сосновий бір висадили хвойну алею на підтримку тимчасово окупованого міста Олешки. Загалом активісти посадили 20 дерев - по одному за кожен місяць, який жителі Херсонщини провели під російською окупацією.

«Я виїхала з Олешок на початку війни, 24 лютого. Однак продовжую тримати зв’язок із ними, бо там залишились мої батьки, – не приховуючи сліз каже біженка з Олешок Аліна. – Прийшла, бо прочитала в соцмережах, що буде висаджено таку алею. Частина мене – це Олешки, і хочеться, щоб ця частина проростала тут».

Переселенка із Донеччини Лариса додає, що до війни в рідному місті займалась озелененням, тому прийшла садити дерева і сьогодні.

За словами жінок, всі переселенці чекають деокупації рідних місць, щоб повернутись додому. А доки цього не сталося – такі акції допомагають триматись.

Хвойна алея на підтримку жителів Олешок складатиметься з ялинок, адже це дерево символізує вічне життя, стійкість та нескореність.

Олешківська алея стала своєрідним продовженням Алеї тимчасово переміщених осіб, яку заклали в Сосновому бору після повномасштабного вторгнення і яка вже стала улюбленим місцем відпочинку черкасців та гостей міста. Олешківські сосни ростимуть неподалік від від Алеї ВПО – біля колеса огляду.

За інформацією пресслужби КП "Дирекція парків"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору