У Смілі жителі обурені сумами в платіжках за тепло

13 лютого 2019, 21:54

У Смілі жителі обурені сумами в платіжках за тепло

Жителі Сміли обурені сумами у квитанціях за тепло, яке вони отримали за січень цього року, пише "Сміла.ua".

Розмір оплати у всіх різний. Наприклад, за обігрів однокімнатної квартири нараховували від 1900 - 2500 грн, деякі двокімнатні та трикімнатні квартири нібито спожили тепла на 6 та 8 тисяч відповідно. Враховуючи нинішні зарплати та пенсії, сплачувати таку високу комуналку – нереально.

Також у квитанціях з’явились суми боргів, яких раніше не було.

У Смілі жителі обурені сумами в платіжках за тепло

Представники ГО «Небайдужі сміляни» ще у листопаді попереджали, що містян чекає "розплата" за пасивність. Вони наголошували, що жителям треба було ще раніше виходити на блок-пости, перекриття доріг та акції протесту, спілкуватись із головою ОДА та представником Нафтогазу.

Щоб розібратися, активні містяни зібралися під стінами Будинку рад у понеділок, 11 лютого. Секретар міської ради Віктор Федоренко погодився із громадою, що треба зробити перерахунок платіжок. Він пообіцяв, що розгляне питання зниження тарифу. Також КП «Смілакомунтеплоенерго» візьме на баланс лічильники тепла на будинках і проведе їхню повірку та сертифікацію.

У Смілі жителі обурені сумами в платіжках за тепло

12 лютого відбулася зустріч голови ОДА Олександра Вельбівця з жителями Сміли. На ній начальник управління ЖКГ Сергій Чередніченко вказав на недоліки у роботі керівника КП та некомпетентні дії у питаннях роботи з балансоутримувачами внутрішньо будинкових лічильників та нарахувань за надані послуги. Водночас, заступник міського голови Олександр Риджанич підтвердив громаді про прийняте рішення щодо оплати по тарифу 56,22 грн за квадратний метр.

У Смілі жителі обурені сумами в платіжках за тепло

У свою чергу Олександр Вельбівець дав доручення секретареві міської ради Віктору Федоренку провести засідання виконавчого комітету з прийняттям відповідного рішення щодо проведення перерахунку платежів та донести ці платіжки з новими нарахуваннями до споживачів до 17 лютого.

Вчора, 12 лютого, під час засідання виконавчого комітету секретар Смілянської міської ради Віктор Федоренко дав доручення керівнику комунального підприємства «Смілакомунтеплоенерго» до 17 лютого зробити перерахунок сум у квитанціях за тепло та привести у відповідність із чинним законодавством питання встановлення лічильників.

Читайте також по темі: Сміляни можуть залишитися без тепла через борги.

 

Вгору