У Смілі здорожчають послуги з вивезення побутових відходів

29 травня 2017, 19:30

З 1 липня для смілян здорожчають послуги з вивезення побутових відходів. Відповідне рішення затвердили на нещодавньому засіданні міськвиконкому, пише "Сміла.UA".

Як інформують в СКП "Комунальник", зміна тарифів зумовлена зростанням витрат на паливо-мастильні матеріали, запасні частини до автотранспорту, мінімальної заробітної плати, вартості послуг з очистки рідких побутових відходів та інших витрат.

Так, тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів для населення та бюджетних установ становитиме 66,18 грн. з ПДВ за 1 куб м, для інших підприємств, установ, організацій та підприємців – 71,53 грн. з ПДВ за 1 куб м.

Тариф на послуги з захоронення твердих побутових відходів для населення та бюджетних установ становитиме 15,95 грн. з ПДВ за 1 куб м, для інших підприємств, установ, організацій та підприємців – 17,23 грн. з ПДВ за 1 куб м.

Тариф на послуги з вивезення рідких побутових відходів для населення та бюджетних установ становитиме 139,32 грн. з ПДВ за 1 куб м, для інших підприємств, установ, організацій та підприємців – 145,64 грн. з ПДВ за 1 куб м.

Плата за вивезення побутових відходів з однієї особи в багатоквартирних будинках складе 9,17 грн., в будинках приватного сектору – 9,83 грн. з однієї особи.

Коментарі

Вгору