У Смілі запровадять пілотний проект з енергоефективності

10 вересня 2017, 14:21

Швейцарські інвестори планують входити на ринок сонячної енергетики України з власною інноваційною технологією. Про це йшлося на зустрічі Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з  представниками швейцарської компанії , що займається виробництвом та встановленням дахів із інтегрованими сонячними панелями, повідомляє сайт відомства.

У Смілі іноземці мають намір реалізувати пілотний проект із реконструкції даху комбінату «Дніпро», що передбачає встановлення сонячних панелей за технологією «TCR system». Її унікальність полягає у забезпеченні високої термоізоляції будівлі, водонепроникності даху і можливості виробляти електроенергію з енергії сонця, а також здійснювати її відпуск у мережу за «зеленим» тарифом.

- Якщо зазначений проект на Черкащині буде успішний, то в подальшому його варто  мультиплікувати і в інших регіонах України, - зауважив під час зустрічі Сергій Савчук.

Також, компанія вивчає можливість виходу на ринок використання сонячних панелей приватними домогосподарствами. Крім цього, інвестори зацікавлені налагодити виробництво  унікальних «TCR systems»  безпосередньо в Україні.

Коментарі

Вгору