У Смілі виключають світло, бо тут у владі “лохи”, – депутат

12 грудня 2014, 16:36

elektr

На сесії Смілянської міської ради, яка відбулася 12 грудня, депутати активно обсудили питання відключення у місті світла, інформує Сміляночка.

Нагадаємо, що у Смілі щоденно відключають світло як на підприємствам, так і населенню, а в деяких випадках населення відключають по 2 години декілька разів на день.

На питання відключення світла відповідав заступник міського голови Юрій Студанс, який розповів, що щоденно разом із представниками РЕМу, вони змінюють підключення важливих об'єктів таких як лікарні та школи на мережі, які не підпадають під тимчасові відключення.

- Смілу відключають тому, що тут у владі «лохи», - відповів один із депутатів заступнику міського голови.

Депутат Олексій Давиденко зауважив, що населення відключають в останню чергу і не більше, як на 30 хвилин. А у Смілі по 2 години і декілька разів на день. Депутат припустив, що вкрай великі обсяги потребує Черкаський «Азот», якого не відключають, бо Фірташ «підсуєтився». І схема така, десь підприємства не відключають, бо вони домовилися, а за рахунок Сміли економлять.

У залі неодноразово вигукували пропозиції звернутися до голови ОДА Юрія Ткаченко, аби він особисто приїхав до Сміли і тут пояснив депутатам що і як робить «Черкасиобленерго».

Після дискусії та сперечань, депутати обговорили можливість офіційного звернення від міської влади.

До розмови також долучився і представник «Громадського контролю», який запропонував додатково організувати збір підписів від населення і також окремим листом направити скаргу губернатору.

Поділитись

Коментарі

Вгору