У Смілі вибух снаряду тяжко поранив чоловіка

18 травня 2016, 08:38
Фото: golos.ua

Фото: golos.ua

Снаряд часів Другої світової війни потерпілий знайшов у лісовому масиві та приніс додому. Під час спроби його розібрати снаряд вибухнув. За даним фактом відкрито кримінальне провадження, ынформуэ газета Сміла.

До Смілянського відділу поліції надійшло повідомлення, що водному з районів міста Сміли пролунав вибух. На місце події негайно прибули керівництво відділу поліції, слідчо-оперативна група у повному складі та вибухо-технічна лабораторія.

Правоохоронці вжили всі першочергові необхідні заходи для забезпечення безпеки людей. По місцю проживання потерпілого поліцейські виявили розбите вікно будинку, розбиту шибку дверей підсобного приміщення та уламки від снаряду. Як з’ясувалося, вибух відбувся під час розбирання снаряду калібру 23 мм, який здетонував у потерпілого в руках. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

Правоохоронці нагадують громадянам про наслідки, які може спричинити неправильне поводження з боєприпасами. Слід пам’ятати, що боєприпаси, вибухові пристрої, засоби підриву, піротехнічні засоби, які вилучені з незаконного обігу, можливо зберігались з порушенням умов, передбачених конструкцією, технічною, нормативною документацією та знаходились з поза гарантованими термінами зберігання і експлуатації. Тому у разі їх виявлення негайно телефонуйте за номером 102 та вжийте заходи для забезпечення безпеки людей.

Поділитись

Коментарі

Вгору