У Смілі встановили рекорд: понад тисяча містян з’їла 6000 вареників (відео)

14 березня 2016, 22:00

На Черкащині встановили національний рекорд. У місті Сміла наварили 6000 вареників і нагодували ними більше 1000 осіб! Звершення полягає у найбільшій кількості споживачів страви. Кулінарний рекорд встановили на святкуванні Масниці. Видовищний захід став і благодійним, адже під час чисельних конкурсів та акцій збирали кошти на лікування бійців АТО, інформує ЧСН.

Три дні ліпили – півдня варили. Кухар Тамара Красіна відповідальна за приготування вареників з картоплею. Щопівгодини на кухню приїздять за черговою партією страви. Розповідає: ліпили вареники більше 20 осіб – майбутні кухарі і їхні викладачі з місцевого училища.

А вже на центральній площі Сміли люди зачекалися вареників. За порціями люди стають у чергу. Присмачені салом і цибулею вареники з картоплею смакують по-домашньому, кажуть дегустатори. Охочі куштують смакоту не задарма – у скриньку вкидають гроші на лікування військових.

Шість тисяч і один вареник – саме стільки наліпили смілянські умільці. Все, аби встановити національний рекорд з найбільшої кількості людей, що одночасно їли цю страву. Таких налічили 1025.

Встановленням рекорду святкування Масниць у Смілі не обмежилось. Для місцевих організували безліч майстер-класів з хенд-мейду, спортивні й інтелектуальні змагання.

На площі смілянські музейники влаштували виставку речей, привезених із зони АТО. Гільзи, залишки від артснарядів, а найдорожчий експонат – це прапор, розписаний українськими захисниками.

Зібрані кошти організатори пообіцяли подвоїти і віддати на благодійність. А саме, спрямувати їх на лікування та реабілітацію поранених атовців.

Поділитись

Коментарі

Вгору