У Смілі встановлять пам’ятний знак на честь честь 100-річчя Української революції

09 грудня 2017, 14:06

У Смілі під час засідання комісії з питань освіти, науки та культури депутати обговорили питання встановлення пам’ятного знаку на честь 100-річчя Української революції. Начальник управління культури Ірина Бобошко доповіла, що в Україні з 2017 – до 2021 року відзначатимуть 100-річчя Української революції. Відповідно, розроблено державну програму святкувань і заходів, пише  SMILA.UA.

До переліку передбачених заходів входить і м.Сміла. У місті пропонується встановити 5 пам’ятних знаків героям Української революції.

У зв’язку з економію коштів планується встановити один пам’ятний знак. Цей постамент коштує 17 тис. грн. Його збираються відкрити у лютому 2018 року, коли відзначатимуть видатну подію - розгром російської армії під проводом н смілянина  отамана вільного козацтва Якова Водяного.

Урочисті заходи будуть проведені в Шевченково, де й запланували поставити пам’ятний знак. Ірина Бобошко запропонувала депутатам розглянути ескізи проекту. Обранці одностайно підтримали патріотичну пропозицію.

Вгору