У Смілі владу охоронятиме “Муніципальна варта”

21 серпня 2017, 13:18

У Смілі створили комунальне підприємство "Муніципальна варта".  До їх статутного капіталу направлено 200 000 грн. + авто ВАЗ. Про це повідомляє місцевий активіст Ілля Слободяник, посилаючись на рішення сесії, пише "Прочерк".

При цьому, як зазначено у статуті "метою діяльності Підприємства є організація та практичне здійснення заходів з охорони майна територіальної громади міста Сміла; забезпечення особистої безпеки, життя та здоров’я посадових осіб Смілянської міської ради та її виконавчих органів під час виконання ними службових обов’язків; сприяння правоохоронним органам в сфері здійснення охоронної діяльності; сприяння виконавчим органам Смілянської міської ради у забезпеченні демонтажу об’єктів самочинного будівництва, незаконно встановлених об’єктів (тимчасових споруд, малих архітектурних форм тощо) на території міста".

Керівник Підприємства призначається на посаду розпорядженням міського голови та в межах власної компетенції.

Статут підписаний cекретарем міської ради В. А. Федоренко, адже міського голови, як відомо, у Смілі зараз немає.

- Смілянська міська влада захищається від своїх містян узаконеними тітушками, які отримують зарплатню з міського бюджету? Новостворене КП "Муніціпальна варта" створене за кошт платників податків, за гроші місцевої громади перш за все задля "забезпечення особистої безпеки, життя та здоров’я посадових осіб Смілянської міської ради та її виконавчих органів" (п. 2.1. Статуту) та 19) сприяння у межах своєї компетенції охороні громадського порядку під час проведення засідань Смілянської міської ради, її виконавчого комітету та інших заходів, – обурюється активіст Ілля Слободяник.

Допис Іллі у "Facebook" привернув увагу громадян. Багато читачів обурилися такому рішенню влади.

Коментарі

Вгору