У Смілі відремонтували реанімаційне відділення у ЦРЛ ім.С.Бобринської

05 жовтня 2017, 19:07

2 жовтня виповнилось 25 років із дня утворення реанімаційного відділення Центральної районної лікарні ім.С.Бобринської. До ювілею у відділенні зробили ремонт, пише СМІЛА.city.

Наказом по лікарні про відкриття реанімаційного відділення його завідуючим призначено Володимира Анатолійовича Снігового. Саме він організував надання невідкладної термінової допомоги: зібране необхідне для роботи обладнання, підібрано висококваліфікований персонал. Він і досі беззмінно керує відділенням.

Сам Володимир Анатолійович має вищу кваліфікаційну лікарську категорію, ще чотири лікарі – першу категорію кваліфікації. Тисячі пацієнтів вдячні їм, медичним сестрам та санітарам відділення за врятовані життя і здоров’я.

Четвертину віку реанімаційного віддділення відзначили капітальним ремонтом приміщення за кошти обласного та районного бюджетів. Тепер відділення повністю відповідає усім вимогам для надання медичної допомоги та сяє стерильною чистотою.

Проте залишився штрих недовершеності – необхідно створити достойні умови праці медичному персоналу, який на це дійсно заслуговує. Потрібно обставити кімнати для медиків необхідними меблями, керівники району пообіцяли, що зроблять це за рахунок коштів районного бюджету.

Поділитись

Коментарі

Вгору