У Смілі відправили за ґрати псевдоволонтерів, які торгували тушонкою, призначеною для ЗСУ

10 квітня 2023, 15:53

Апеляційним судом ухвалено вирок, яким двох осіб визнано винними у вчиненні шахрайства та засуджено до реального позбавлення вол.

Нагадаємо, що у травні 2022 року 54-річний житель Сміли за попередньою змовою зі своєю 57-річною знайомою направив до Смілянської міської ради лист командира добровольчого формування щодо надання гуманітарної допомоги. Ввівши в оману службових осіб місцевого самоврядування, псевдоволонтери отримали в одному з дошкільних навчальних закладів міста 1 000 банок тушкованого м`яса вартістю 80 000 грн. Половину отриманого товару обвинувачені намагалися реалізувати, проте були затримані правоохоронцями.

Районним судом обвинувачених визнано винними у вчиненні шахрайства за попередньою змовою групою осіб, проте від відбування призначеного покарання у вигляді позбавлення волі їх звільнено з випробуванням, з іспитовим строком на 2 роки.

За результатами апеляційного розгляду Черкаським апеляційним судом вирок Смілянського міськрайонного суду та ухвалено новий вирок, яким обвинувачених засуджено за ч. 2 ст. 190 КК України до реального покарання у вигляді 1 та 2 років позбавлення волі відповідно.

Вказаний вирок суду апеляційної інстанції вступив у законну силу з моменту його проголошення.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

таке собі :

то це їх ще й кормити у тюрмі будуть, бюджетно…

Вгору