У Смілі створять громадські формування, які патрулюватимуть місто

12 березня 2018, 09:31

Минулого тижня у Смілянському Будинку рад відбулося засідання круглого столу «Безпечне місто». В його роботі взяли участь представники ГО «Територія гідності», «Національні дружини», «Самооборона Смілянського майдану «Січ», «Об’єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини», спілка ветеранів Афганістану, начальник Смілянського ВП ГУНП С.Власенко, в.о. начальника Смілянського МРВ УСБУ в Черкаській обл. О.Горох, заступник керівника Смілянської міської прокуратури Д.Пидорич, члени виконавчого комітету, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету, КП «Варта», пише Сміла.ua.

Було вирішено, що у Смілі створять громадські формування, які патрулюватимуть місто, слідкуватимуть за порядком на вулицях Сміли, а також на річці Тясмин, займатимуться профілактикою правопорушень, боротимуться з наркоманією, гральними закладами і т.ін.

Щотижня у міській раді збиратиметься робоча група під головуванням секретаря міської ради К. Синьогуба. На ній буде розроблено план заходів із наведення правопорядку, а також визначено, скільки нашому місту потрібно камер відеоспостереження, де їх треба встановити, які у нас є «найгарячіші» точки, де спостерігається найбільший сплеск злочинності. Відповідальність за реалізацію стратегії «Безпечне місто» нестиме комунальне підприємство «Варта», яке було створене у минулому році при попередній владі.

Спочатку планують навести у Смілі правопорядок і допомогти поліції боротися із злочинністю. Потім проект «Безпечне місто» включатиме в себе вирішення екологічних проблем, питань цивільного захисту, виховання і роботу з молоддю та інші завдання.

Поділитись

Коментарі

Вгору