Ситуація із вивезенням сміття у Черкасах більш-менш стабілізувалась, – керівниця «Служби чистоти»

12 березня 2018, 10:00

Ситуація із вивезенням сміття у Черкасах більш-менш стабілізувалась. Так вважає новопризначена керівниця КП "Служби чистоти" Віра Іщенко. Про це вона повідомила на сьогоднішній нараді у ЧМР.

Віра Іщенко зауважила, що упродовж минулого тижня у місті було зачищено накопичення сміття на 170 точках.

На вихідних, за словами Віри Іщенко, працювала лише техніка «Служби чистоти». Сьогодні ж сміття вивозитиме п’ять автомобілів підрядника. Ще два сміттєвози перебувають на ремонті.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зауважив, що простежив, як сміття прибиралося на Митниці.

- На вихідних було прибрано і був порядок, але вчора увечері ще раз об’їздив і баки знову були повними, - зазначив міський голова.

Його заступник Юрій Ботнар зауважив, що така ситуація виникає через те, що поки сміттєвози вивозять непотріб, тим часом накопичується новий.

- Хай вони пришвидшать роботу, - наголосив Юрій Ботнар.

На це Віра Іщенко сказала відповіла, що роботу й справді намагаються пришвидшити, але через зміни на законодавчому рівні у КП  виникла заборгованість перед підрядником. Так, за її словами, січнева сума становить 940 тис. грн., а за лютий – понад мільйон

Щодо вивезення сміття з приватного сектору, то через погодні умови воно збиралося лише одним автомобілем. Тепер спробують знову увійти у графік.

Поділитись

Коментарі

Вгору