У Смілі провели флешмоб “Зарплата в конверті – втрачена пенсія”

24 квітня 2017, 16:00

21 квітня 2017 року з метою привернення уваги громадськості до проблеми легалізації заробітної плати та офіційного працевлаштування працівники Смілянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області провели флешмоб у центрі міста з гаслами "Зарплата в конверті - втрачена пенсія", "Подбай про своє майбутнє",  "Ми – за легальну зайнятість", "Легальна заробітна плата – це захищене майбутнє у твоїх руках", пише "Сміла".

Заробітна плата "в конвертах" – одна з найбільших перепон у сучасному економічному та соціальному розвитку держави. Мета флешмобу, змусити кожну людину замислюватися, що неоформлені належним чином трудові відносини – це великий ризик для їх пенсійного забезпечення у майбутньому.

Під час флешмобу працівники Фонду розповсюджували інформаційні буклети та листівки з корисною інформацією, переконували перехожих про важливість офіційного оформлення трудових відносин і переваги легальної зайнятості, пропонували реєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю за сплатою роботодавцем страхових внесків.

Коментарі

Вгору