У Смілі освятили армійський УАЗ і відправили його на передову

08 червня 2015, 19:28

7877

У суботу, 6 червня, у центрі Сміли відбулася урочиста церемонія передачі армійського уазика, який служитиме у зоні АТО разом із земляками-смілянами, що знаходяться на передових позиціях оборони нашої держави на її сході.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської єпархії УПЦ..

Зібрати автівку й підготувати її для виконання завдань у важких умовах справжньої війни вдалося за ініціативи й сприяння смілянина Олексія Цибка, який опікується проблемами рідного міста, допомагає вирішувати болючі питання. Йому, бійцю батальйону «Дніпро», як нікому відомо, з чим стикаються українські воїни, що вони потребують.

Свою лепту у цю справу внесли члени смілянської організації Спілки воїнів-інтернаціоналістів на чолі з Ігорем Діденком, активісти-волонтери, які підтримують мужні ініціативи Олексія Цибка і працюють з ним пліч-о-пліч.

Виступаючи перед присутніми, учасник АТО, волонтер Олександр Нечуйвітер зауважив, що це не перша й не остання акція, коли на передові позиції виїжджає бойова техніка, яку було зібрано, відремонтовано й підготовлено у Смілі. До того ж усі ремонтні роботи виконані з високою якістю і не викликають дорікань з боку тих, хто нею безпосередньо користується.

До речі, у черзі на ремонт і відправку до зони АТО у Смілянській автошколі та інших підприємствах сьогодні знаходиться близько 30 одиниць транспортної техніки, яка теж буде підготована для виконання військових завдань.

Олександр Музика, капітан 92-ої бригади, куди відправляється подарунок від патріотів-смілян, запевнив, що ця техніка залишатиметься в АТО до повної перемоги над загарбниками й сепаратистами.

Зворушливим був виступ матусі Олександра – Оксани Музики: стримуючи емоції, вона побажала, щоби мир і спокій якомога швидше прийшли на нашу благословенну землю, і щоби ніхто не знав тих сліз, якими плачуть матері, чиї сині нині відстоюють гідність і волю України на війні.

Учасники мітингу вшанували пам'ять загиблих земляків у зоні АТО хвилиною мовчання.

Після цього священик Покровського храмі Сміли протоієрей Миколай Середич, який, до речі, теж активно займається волонтерською діяльністю, постійно виїжджає до українських бійців з гуманітарною та молитовною допомогою, звершив чин освячення армійського уазика й окропив його свяченою водою.

Звертаючись до присутніх, отець Миколай нагадав слова Спасителя про те, що «немає більшої любові за ту, як хто покладе душу свою за друзів своїх».

– Попри всі обвинувачення та ярлики, які нам доводиться останнім часом чути на свою адресу, наша Церква була і залишається вірною своєму українському народові, його стражданням, його сподіванням і мріям, – сказав він.

Поділитись

Коментарі

Вгору