У Смілі не виділили кошти на вакцину від сказу

28 травня 2018, 20:55

У Смілі вперше за понад як десять років не виділили кошти на закупівлі вакцини від сказу, пише Сміла.UA.

- Вперше за останні 14 років, відколи я працюю головний лікарем, не було виділено коштів на придбання вакцини проти сказу, - заявив головний лікар міської лікарні Ігор Іщенко.

Він розповів, що для вакцинації від сказу однієї особи потрібно від 2 до 6 тис. грн. На рік необхідно хоча б 200 тис.грн. Кошторисом передбачено 60 тис.грн, ці гроші вже давно використані.

- А що буде, коли привезуть хворого, якого вкусила скажена тварина? У нас такі випадки не рідко відбуваються. Від сказу людина гине стовідсотково. Це чи не єдина хвороба, від якої немає лікування. Тож вакцина дуже необхідна, вона може врятувати людське життя, - каже він.

Проте у смілянських лікарнях вакцин немає, і гроші закінчились.

Черкащанка сказав:

Вот реалии нашей жизни. У нас хватает денег на проведение различных мероприятий, на колесо обозрения, на клумбы, смотровые площадки, доски, знаки, а вот медицина как была бедной и ущемлённой, так и осталась. Никакая Супрун не изменит ситуацию, потому что то, что называют “реформой”- не реформа, а издевательство над людьми. Она сводится к выбору сем. врача, платным услугам и безобразно дорогим лекарствам. Стыдно, что нет элементарного, необходимого, от чего зависят жизни простых людей. А “не простые” имеют всё за гос. деньги. Это – святое…

Галина сказав:

Треба, щоб менше крали, тоді на все вистачить. У Китаї за крорупцію розстрілюють, бо мабуть не знайшли іншого способу її побороти.

Вгору