У Смілі хочуть побудувати сонячну електростанцію

29 січня 2018, 18:51

На 64-й сесії міської ради 25.01.2018 р. депутат Кривко А.І. у своєму виступі проінформував про звернення до міської ради ТОВ «ФЛЕКС ЕНЕРЖІ СИСТЕМЗ», яка має намір реалізувати проект будівництва сонячної електростанції СМІЛА ЕНЕРЖІ потужністю 15 мВт в межах міста Сміла. Про це повідомляє прес-служба Смілянської міськради.

Дане товариство звернулося з проханням надати дозвіл на розроблення детельного плану території земельної ділянки орієнтовною площею 30,0 га для будівництва електростанції з використанням енергії сонця. Мова йде про фільтраційні поля – ділянка за попереднім оглядом придатна для данного будівництва. Орієнтовний обсяг інвестицій на будівництво об`єкту буде становити 13 млн. євро. У зверненні зазначено, що у разі надання рішення на розобку ДПТ, буде зареєстровано у місті проектну компанію «СМІЛА ЕНЕРЖІ». Це дасть можливість збільшити відрахування в бюджет міста за рахунок сплати податків та отримання коштів за оренду земельної ділянки, при виконанні будівельних робіт будуть залучені місцеві організації та створені нові робочі місця для мешканців міста.

Дана компанія спеціалізується на консалтингових та будівельних послугах при реалізації проектів альтернативної енергетики на території України. Співробітники компанії брали участь в реалізації більш як 200 проектів різної напрвленості. В області сонячної енергетики розробка і успішна реалізація проектів «під ключ» в рамках компаній «Екотехнік Україна». «Еліос Стратегія» - ФЕС Ясенівка (2 мВт), ФЕС Нікополь (9,9 мВт), ФЕС Велика Добронь (6,8 мВт). На даний час в процесі підписання генерального підряду – ФЕС Фасова (20 мВт), ФЕС Ставище (7 мВт), ФЕС Кривий Ріг (25 мВт), ФЕС Велика Добронь (3,1 мВт), ФЕС Криве Озеро (9,9 мВт).

Вгору