У Смілі депутати хочуть заборонити благодійні внески у школах

06 грудня 2017, 09:48

Смілянські депутати хочуть заборонити благодійні внески у школах. З таким проханням до них звернулися місцеві батьки, пише smila-ua.

Тож це питання було винесено на порядок денний засідання профільної комісії.

Батьки стверджують, що у деяких класах розповсюджують списки із прізвищами тих, хто не сплатив грошові внески на школу, а це може бути психологічним тиском на батьків та учнів. Тож депутати підготували рішення міської сесії про заборону грошових внесків у навчальних закладах Сміли. Його збираються винести на сесійне засідання.

- До батьківських грошей управління освіти немає ніякого відношення. У Черкасах у родинах не збирають гроші на школу тому, що всі навчальні заклади достатньо фінансуються. На кожну дитину виділяють по 300 грн на рік. А у Смілі для шкіл передбачено кошти тільки на класні журнали та на крейду. Все інше мусять купувати за рахунок батьків. Кілька років тому батьки скидали гроші на рахунки шкіл у банках, але у 2014 році, коли були затримки роботи казначейства, ця практика припинилась і вчителі знову почали збирати у батьків «налічку», знову почалися сварки, - зазначила начальник Смілянського відділу освіти Наталія Незнанова.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору