У Службі відновлення інфраструктури розповіли, яка гарантія на ремонт дороги біля Сміли

23 травня 2024, 17:49

Нещодавно ділянку дороги поблизу Сміли, яка перебувала в аварійному стані, відремонтували. У Службі відновлення та розвитку інфраструктури Черкаської області запевняють, що термін "придатності" такого ремонту - близько року.

Про це журналістам Про все розповіла речниця служби Анастасія Задорожна.

"На ділянці автодороги Н-16 від повороту на село Дубіївка до міста Сміла, виконувався ямковий ремонт дорожнього покриття в межах робіт з експлуатаційного утримання, гарантійний строк якого складає 1 рік, - каже речниця. - Не виключено подальше руйнування покриття на ділянках, де ремонт не проводився, так як після введення дороги в експлуатацію удосконалений ремонт (який передбачений міжремонтними термінами) жодного разу не проводився".

Анастасія Задорожна зауважує, що у зв'язку із введенням воєнного стану, капітальні ремонти автомобільних доріг не виконуються. В межах наявного фінансування робіт з експлуатаційного утримання (яке на сьогоднішній день складає 58% від мінімальної потреби) ремонти відбуваються на дорогах міжнародного, національного та окремих ділянках регіонального значення.

Також на сайті Черкаської міської ради зареєстрували петицію з проханням відремонтувати автодорогу Черкаси - Корсунь-Шевченківський.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору