У Службі у справах дітей – нова керівниця

29 червня 2023, 13:25

У Черкаській міській раді змінили начальника служби у справах дітей - тепер на цю посаду призначили Ларису Кошову. До цього крісло очільниці служби займала Світлана Шишлюк.

Світлана Шишлюк пішла на заслужений відпочинок.

"Після звільнення начальника, яка пішла на пенсію за віком, мені запропонували цю посаду, - розповідає для Про все Лариса Кошова. - Ми з командою будемо удосконалювати роботу служби. Більш прискіпливіше займемося проблемами дітей, не відпускатимемо, так би мовити, ситуації і будемо доводити все до кінця. Наразі кадрових змін я не планую, мене команда цілком влаштовує".

Нині нова начальниця контролює хід справи щодо дитини, яку нещодавно забрали із жахливих умов. Дівчинка поки на реабілітації.

Нагадаємо, від жовтня минулого року колишня заступниця голови Черкаської ОВА Лариса Кошова почала працювати в департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Світлану Шишлюк ще в листопаді 2021 року хотіли звільнити завдяки петиції. Проте депутати міськради звернення не підтримали.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Гість :

Замість того,щоб Світлана Шишлюк понесла відповідальність за багаторічну бездіяльність служби у справах дітей,результати якої усі бачать на шпальтах ЗМІ особливо протягом останніх 5 років(а це-вбиті,зґвалтовані,занедбані діти),їй знайшли заміну.Так легко і просто.Як надати відписку,якими славилася служба.Ось і все-немає людини,немає проблеми і немає відповідальності ні за що абсолютно.Дуже сподіваюсь,що більше радянька епоха,якій вірою і правдою все життя служила С.Шишлюк,більше не повернеться.Дуже шкода,що пані Лариса Кошова не передбачає кадрових змін.Команда,яку стрюворила С.Шишлюк,буде гальмувати зміни на краще,ганьбити нову керівницю і проводити ту саму політику,що і за часів попередньої керівниці.Більш того,завдяки старим кадрам,вірним старій очільниці,С.Шишлюк продовжуватиме керувати службою навіть на відстані.Що з цього вийде,скоро побачимо.

Олесь :

Пам’ятаються освітянам часи як ця пані “нагинала” директорів, щоб колективи давали “правильні” показники по вакцинації. Слів вона особливо не добирала. Тепер дітей і сім’ї буде “перевиховати”…

Гість :

Король помер.Хай живе король!Інакше цю ситуацію не назвеш.Все,що робила пані Шишлюк-вчила своїх посіпак безвідповідальності,прикриваючись законною безкарністю.Все,що залишила після себе пані Шишлюк-сотні,якщо не тисячі поламаних дитячих доль і,як виявилося,все тих же посіпак,які сміливо продовжуватимуть “плідно працювати”під керівництвом нової очільниці.Залишаючи”досвідчену команду сумлінних працівників”,пані Кошова згодом зрозуміє,що такі,як Шишлюк,можуть поступитися місцем,але не владою…

А :

Якби Шишлюк просто пішла на пенсію за віком,як вказано в статті,то і стаття була б іншою.Зрозуміло,що нікуди вона ще років з 20 йти не збиралася.Тим паче,з посади,де нічого непотрібно робити,тільки вчасно надавати відписки і витирати ноги об дитячі долі.А в цьому вона дійсно була профі.Цікаво,які реальні причини завершення її багаторічної кар’єри???Невже хтось дізнався,як насправді працює служба у справах дітей під її керівництвом???Малоймовірно.Навпаки,очевидно,що цю таємницю вона забрала з собою.Багато було чого забирати…

Вгору